Christkindlmarkt Olomouc
160.500 Kč

Norimberský punč na vánočních trzích v Olomouci

Listopad 26, 2011Vánoční trhyAktuality0

V letošním roce mohou návštěvníci Vánočních trhů v Olomouci ochutnat tu pravou atmosféru trhů v Norimberku. Po dlouhých jednáních v Německu se nám podařilo dohodnout s výrobcem pravého Norimberského punče a vína a první dodávka originálních nápojů dorazila v předvečer zahájení trhů do Olomouce. Výrobce Norimberského punče zásobuje okolo 80% německého trhu a jsme rádi, že právě na vánočních trzích v Olomouci se mohou seznámit návštěvníci jako jediní v republice s celou produkcí. Vína jsou k dispozici ohřívaná na místě, návštěvníci si také mohou zakoupit originální láhev sebou.

Sortiment: Nürnberger Christkindles Markt-Glühwein , Albrecht Dürer (weißer Glühwein) , Apfelpunsch, Eierpunsch , Schokopunsch, Gerstacker Heidelbeerglühwein, Gerstacker Kirschglühwein, Christkindles Kinderpunsch, Glühpunsch alkoholfrei für Erwachsene, Schneemannpunsch mit Rum und Amaretto

Historie Gerstacker Vinařství sro

Firma budova vinařství Gerstacker GmbH Norimberk

Rodinný podnik byl založen v roce 1945 a v rozvoji pokračuje již třetí generaci. Nyní je  jednou z největších vinařských firem v Bavorsku. Od 70. let se Gerstacker důsledně zaměřuje  na speciální sezónní produkty, zejména na  norimberské vánoční svařené víno.

Výrobní sortiment je doplněn o bílý a červený speciál Babí léto (čerstvě vymačkaný hroznový mošt), francouzský národní nápoj cider, ovocný punč atd. Celkový objem výroby přesahuje  více než 50 milionů litrů ročně. V září 2007 podnik otevřel nové sídlo závodu v Norimberku vybavené nejmodernějšími technologiemi.

Od firmy nakupují produkty prodejci nápojů a jídel, velkoobchodníci i drobní obchodníci. Podstatnou část produkce exportuje do Evropy i do zámoří.

Comments are closed.